Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Різдвяні свята - це чудове і неповторне дійство зі своїми несподіванками та сюрпризами. З давніх давен на Україні святкували святки, які починались з Різдва Христового і закінчувались Водохрещем. Українці як і в давні часи, так і зараз ретельно готувались до різдвяних свят, особливо діти, вони старанно вчили колядки та щедрівки. Не осторонь свят були і вихованці дошкільного навчального закладу № 17 «Пролісок». Після театралізованого дійства «Вертеп», діти співали пісень, танцювали, залюбки щедрували. Під кінець свята господар та господиня пригостили всіх гостинцями.
Прес-центр
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)