Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Форми роботи професійної спільноти / Навчальний семінар з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020-2021 н.р.
11 лютого 2021 року на базі Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська Січ» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради проведено навчальний семінар з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020-2021 н.р. У семінарі взяли участь педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти м. Сміли, які відповідають за організацію та проведення Гри. Були обговорені наступні питання:
- про підсумки проведення онлайн – заходів у рамках Гри у 2019-2020 навчальному році;
- принципи та базові елементи самоврядування у куренях;
- про створення та реєстрацію куренів;
- про проходження етапів гри;
- про участь у вебінарах «Військовий терен – Джура Оборонець».
У роботі семінару взяли участь та виступили: директор БДЮТ Бакєєва Л.В., завідувач Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська Січ» БДЮТ Семеновська Н.О., голова Всеукраїнського клубу «Джура» - «Смілянські Джури» Шевчук В.В., методист, керівник гуртка «Джура. Турист – краєзнавець» БДЮТ Михайлова А.В., вчителі предмета «Захист України» Таібов Р.К. та Завгородній П.О.
Методист МК Щербина Н.М.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)