Головна / Молодіжна політика / ЇЇ Величність Жінка...
ЇЇ Величність Жінка...
Таку поетичну назву мав міський конкурс дитячої та юнацької творчості, що проводився за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради до Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Мета конкурсу – підтримка творчо обдарованої молоді міста, створення умов для розкриття творчого потенціалу в напрямку родинного, художньо – естетичного та патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.
За підсумками журі, переможцями стали:
у номінації «10- 13 років»:
І місце поділили Соляр Марія (12 років) з творчою роботою «Красуня» та Шаблій Анна (13 років) з роботою «У надійних руках» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Перлина», керівник Ніна Корсунь);
ІІ місце – Тімофєєва Вероніка (11 років) з творчою роботою «Жінка - загадка» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Перлина», керівник Ніна Корсунь);
ІІІ місце поділили 11-річна Кирилюк Аліна з творчою роботою «Мрійниця» (гурток образотворчого мистецтва «Юний художник», керівник Марина Золотоногова) та 12- річна Проценко Вікторія з роботою «Дівчина - ніжність» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Перлина», керівник Ніна Корсунь).
у номінації «14- 16 років»:
І місце – Кам’янська Дарина (14 років), робота «Чаклунка» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Перлина», керівник Ніна Корсунь);
ІІ місце – Сідорова Мар’яна (14 років), робота «Бояришня» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Перлина», керівник Ніна Корсунь);
ІІІ місце – Нечипоренко Катерина (14 років), робота «Вікторія» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Перлина», керівник Ніна Корсунь).
Щиро вітаємо з перемогою! Творчу виставку робіт усіх учасників міського конкурсу «Її Величність Жінка» можна переглянути в приміщенні міської дитячої бібліотеки.
Відділ у справах сім’ї та молоді,
фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)