Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Нова радість стала, яка не бувала над вертепом зірка ясна увесь світ засіяла...
7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день - незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: "Христос народився! Славіте Його!" Різдво в Україні - це улюблене свято, яке чекають і люблять. От і учні 1-Б класу зустріли його біля святково прикрашеної ялинки, вертепу, за святою вечерею, колядками. Нехай в ці світлі дні преображаючий дух Народження Христового запанує в наших серцях і подарує мир, радість, добро і процвітання! Прес-центр школи №3-колегіуму.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)