Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Новорічні пазли
Запах хвої, смак мандаринок, серпантин, конфетті і, звичайно, ялинка. Новорічні свята люблять всі, особливо, діти. І чекають від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес. А хто творить дива і здійснює дитячі бажання? Звичайно, дід Мороз, з яким товаришують і співпрацюють батьки 2-Б класу. Вони організовують цікаві розваги, змістовні подорожі по всій Україні (Буковель, Ясногородка, Київ, Харків, Черкаси, Сміла), нові знайомства, які новорічними пазлами складають відчуття безмежного дитячого щастя, даруючи віру у дива.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)