Головна / Свята, конкурси, змагання / Цікаві та творчі уроки в школі №3-колегіум
Цікаві та творчі уроки в школі №3-колегіум
![](https://osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBaWtXIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--b037a5933fae6ba0916a6eaa92c6c097ac194d1e/271796977_1080791399345502_1979588965072203166_n.jpg)
Історія – це велике зібрання фактів і аналогій, знання яких може дати надію, що можна скорегувати своє справжнє і уникнути майбутніх помилок. Для її розуміння потрібна уява, уміння аналізувати, критично мислити та оцінювати інформацію. Цей предмет є одним з найулюбленіших предметів учнів школи № 3-колегіуму. Та й не дивно, адже вчителі на своїх уроках використовують цікаві та творчі розвивальні вправи. На педагогічній раді за темою «Розвивальні вправи на уроках історії в умовах переходу до Нової української школи» учителі історії із задоволенням поділилися з колегами родзинками своєї викладацької діяльності, авторськими ідеями та надбаннями. Було продемонстровано, із залученням педагогів закладу, розвивальні вправи: «За допомогою конструктора LEGO відтвори історично-культурні пам’ятки» та «Хочу. Можу. Треба» Громадської Спілки «Освіторія». З метою поділитися досвідом роботи у Новій українській школі, продемонстрували свої напрацьовані розвивальні вправи й учителі початкової ланки. Усі присутні мали змогу потрапити до Китаю в період будівництва Великого Китайського муру, взяли інтерв’ю в імператора Цінь Ши Хуан-ді, склали «Числовий калейдоскоп» історичних дат, побудували макет Китайського муру, презентували Карту думок, створили еко-презентацію по захисту цієї китайської історичної пам’ятки, вчилися працювати одночасно з реальним та віртуальними текстами. Робота з 4-D енциклопедіями та віртуальна подорож Великим Китайським муром не залишила байдужою нікого. Прес-центр школи №3-колегіуму.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)