Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Десятикласники створювали стереометричні моделі
На справжню STEAM-лабораторію перетворився сьогодні кабінет математики в ЗОШ №7. Учні 10-М класу, які працюють в проєкті "Паралельність і перпендикулярність в просторі", в рамках шкільного STEM-тижня створювали моделі для демонстрації основних фактів стереометрії. Креативно і творчо підійшли учні до вирішення поставленої задачі. Для створення і демонстрації моделей десятикласники використовували полімерну глину, нитки, пластилін, картон, спагеті, папір, пластик. "Немає межі людської фантазії, злету творчої ідеї і таланту!" – це про моїх учнів.
Вчитель математики ЗОШ №7 Н.М. Крикун
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)