Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / На часі - Wi-Fi.
Що потрібно шкільній бібліотеці, коли вона і так одна з найкращих в Україні: першою запровадила автоматизовану систему управління й перейшла на електронні каталоги та картотеки? Першою набула статусу медіацентру. Завідувач бібліотеки І.І.Гичка - переможець багатьох фахових конкурсів, що свідчить про творчий підхід до справи, постійний пошук ідей для розвитку бібліотеки. Повернувшись із міжнародної науково-практичної конференції у Києві, де отримала Диплом лауреата конкурсу в номінації “WEB-ресурс” і подяку за розвиток бібліотечної справи від міністра культури, задумалася, чим дивуватиме читачів далі? Раптом відчинилися двері і доленосно пролунало: “А Wi-Fi тут працює?”. То ж на часі - Wi-Fi.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)