Головна / Підвищення кваліфікації / Комплекс заходів із підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Комплекс заходів із підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради повідомляє, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2023 р. № 1023 «Питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 році», наказу КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» від 09.10.2023 № 91 «Про затвердження порядку проведення комплексу заходів із підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які забезпечуватимуть реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти» у період з 20 листопада по 02 грудня 2023 року буде організовано підвищення кваліфікації попередньо зареєстрованих керівників, заступників керівників ЗЗСО за 30-годинною освітньою програмою з питань управління реалізацією Державного стандарту базової середньої освіти на циклі предметного навчання (четверта група).
Анонс тижня
06.05.2025 - тематичні заходи до Дня піхоти (заклади освіти)
07.05.2025 - фестиваль "Відкриті уроки футболу" для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Смілянської міської територіальної громади (стадіон "Юність")
08.05.2025 - тематичні заходи до Дня пам'яті та перемоги (заклади освіти)
08.05.2025-09.05.2025 - участь команди дівчат 5-9 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (.м. Черкаси)
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.2025-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси).