Головна / Шкільна бібліотека / Підсумки обласного конкурсу на краще гасло та логотип
Підсумки обласного конкурсу на краще гасло та логотип
В обласному етапі конкурсу на краще гасло та логотип до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2015 році взяли участь:
- у номінації «Кращий логотип» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 (директори Танцюра А.І., Остапенко В.П., бібліотекарі Куценко С.Л., Плотнікова О.В.)
- у номінації «Краще гасло» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 та навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т.Сенатора» ( директори Танцюра А.І., Дзевульська О.О., бібліотекарі Куценко С.Л., Гичка І.І.).
За підсумками обласного конкурсу відзначено майстерне оформлення логотипу Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5, бібліотекар Плотнікова О.В.), а переможцем конкурсу став навчально - виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т.Сенатора», директор Дзевульська О.О., бібліотекар Гичка Ірина Іванівна - ІІІ місце.
Вітаємо переможця обласного конкурсу!
Олійник Г.М., методист з бібліотечних фондів
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)