Головна / Свята, конкурси, змагання / Мати – свята
Мати – свята
7 травня у Смілянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №10 у 2-Б класі відбулося родинне свято, присвячене Дню матері «Матусю, сонечко моє!»
Діти з нетерпінням чекали цього дня. Вони заздалегідь готували для матусь і бабусь цікаві вірші, ніжні пісні, веселі таночки. Намагалися подарувати гостям частинку своїх маленьких сердечок, радість і віру у краще майбутнє.
Матусі і бабусі учнів були розчулені такими привітаннями і побажаннями від своїх маленьких школяриків.
А на завершення свята всі разом – і дорослі, і діти – зачитали молитву про маму – найсвятішу людину на світі.
Нехай світанок травневим святом
Над цілим світом зоряно цвіте.
Нехай сяє сонцем в серці слово «мати»
Таке незгасне, вічне і святе.
Класний керівник 2-Б класу Алла Іванівна Пічкур
Анонс тижня
13.03.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у відкритому чемпіонаті Черкаської області з гімнастики спортивної (м. Черкаси);
14.03.2026-15.03.2026 - участь вихованців БДЮТ у Кубку пам'яті Євгена Саражі з Таеквон-до (м.Черкаси).
14.03.2026 – заходи до Дня українського добровольця (заклади освіти міста);
18.03.2026 - семінар практикум учителів технологій (Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10);
19.03.2026 - семінар - практикум учителів початкових класів (НВК «Загальноосвітня школа І-IІІ ступенів №3- колегіум»);
19.03.2026 - участь команди загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у ІІІ етапі ігор з настільного тенісу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м.Городище);
21.03.2026-22.03.2026 - участь вихованців БДЮТ та СК "Восток" у відкритому чемпіонаті Черкаської області з функоші шотокан карате (м. Сміла);
21.03.2026-23.03.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у Чемпіонаті України з карате WKC (дорослі, юніори, кадети, старші юнаки, юнаки, молодші юнаки, діти) (м.Дніпро).
