Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Тиждень інформаційного суспільства
З метою підвищення рівня поінформованості колегіантів про можливості, які може принести використання Інтернету та інформаційно-комунікаційні технології, у школі №3-колегіумі пройшов Тиждень інформаційного суспільства під гаслом:
«Бібліотека - це серце нашого інформаційного суспільства».
У фойє школи діяла виставка-конкурс малюнків «Я та Інтернет», виставка науково-методичної літератури «Освіта та інформаційний простір». Активом бібліотеки проведено виховну годину «Безпечний Інтернет», де свої власні твори прочитала учениця 6-А класу Скорик Ганна, учасниця І міського конкурсу «Мій цікавий і небезпечний електронний світ». Для учнів початкових класів проведено інтелектуальну гру «Корисний Інтернет».
Такі заходи сприяють розширенню обізнаності школярів з інформаційним простором, допомагають у реалізації методів безперешкодного доступу до інформації.
Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)