Головна / Свята, конкурси, змагання / ПОЕЗІЯ – ФОРМА ЛЮБОВІ
ПОЕЗІЯ – ФОРМА ЛЮБОВІ
У травні всі класні колективи привітали своїх матусь із Днем матері. Для всіх українців це особливе свято, адже жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім’ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина - матір. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. В Україні це свято має міцне релігійне підґрунтя, адже у травні вшановується і Пречиста Діва Марія, покровителька і заступниця козацтва.
Матусі гімназистів почули багато хороших слів з вуст своїх дітей, але головне те, що вони раділи за їх успіхи.
Дню матері була присвячена і літературна вітальня, куди гімназисти запросили смілянську поетесу Тетяну Шугар-Благодарну, відому своїми віршами про материнську любов. Гостя презентувала учням свою нову збірочку “Я прагну бути!”. Її лірика просякнута сонцем і запахом різнотрав’я, вмита росою, благословенна Богом. “Поезія - форма любові”, - стверджували учасники вітальні й не соромилися ділитися своїми почуттями до рідних людей, до Батьківщини. Поетеса подарувала шкільній бібліотеці кілька примірників нової збірки. Після зустрічі у класній кімнаті ще довго бриніло гіркувато-солодке відлуння рим про вічне почуття - ЛЮБОВ.
Учасники вітальні
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)