Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Психологічна підтримка та консультування / ТРЕНЕРИ ІНДІГО-КЛУБУ «ІРИС» У ГІМНАЗІЇ
Влітку робота тренерів індиго-клубу «ІРИС» (м.Черкаси) набуває нових форм. Виїзний тренінг для восьмикласників відбувся у пришкільному таборі «Сенаторець». Методи позитивної психотерапії було застосовано для того, щоб допомогти вихованцям зрозуміти і прийняти себе в соціумі, навчити самовдосконалюватися, доброзичливо ставитися до оточуючих, розкрити та розвинути загальні, індивідуальні та унікальні здібності, сприяти формуванню цінностей і смаків згідно тенденцій гуманізму.
Тренінги особистісного розвитку відбулися за різними формами. Дітям сподобалися вправи на згуртованість колективу (з м’ячем та змійка), на взаєморозуміння за допомогою міміки і жестів «Відгадай казку», на тактильну взаємодію тощо. Дві години пролетіли непомітно і залишили дітям гарні враження.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)