Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Форми роботи професійної спільноти / семінар-практикум учителів біології
Навчання, яке запам’ятовується: «Ейдетика та інтеграція на уроках біології» - це питання стало предметом обговорення під час зустрічі вчителів біології, яка відбулася 27 березня 2026 року на базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, школи-амбасадора реформи профільної освіти. Чому ейдетика? Бо це методика запам’ятовування через образи, асоціації, уяву та емоції. Учні не зубрять — вони бачать і уявляють! Інтегруючи біологію з хімією, математикою, географією, мистецтвом, історією та ІКТ, знання перестають бути окремими фактами і стають живою системою. Це міст, який допомагає учням бачити не окремі предмети, а гармонію життя. Під час роботи педагоги мали змогу ознайомитися з сучасним обладнанням біологічної лабораторії закладу, яке не лише унаочнює навчальний процес, а й робить його цікавим та пізнавальним для учня. І як результат, поєднання ейдетики та інтеграції робить уроки цікавими, учнів - активними, знання - глибокими.
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)




