Головна / Свята, конкурси, змагання / Свято для першокласників «Посвята в Барвінчата»
Свято для першокласників «Посвята в Барвінчата»
Яскравою сторінкою шкільного життя для учнів 1-х класів школи №3-колегіуму стало свято «Посвята у Барвінчата».
25 листопада, під бадьорі звуки пісні «Це моя земля», дітей зустрів світлий, яскраво прикрашений зал школи мистецтв. Свято розпочали ведучі, які запросили казкових героїв, щоб ті розповіли малечі, як цікаво в країні Барвінковій, які там живуть діти та за якими правилами. Учні порадували героїв гарними, веселими піснями про школу та про Україну, а також знаннями правил для учнів, дали Королеві знань урочисту обіцянку бути сумлінними та старанними учнями в усьому. Герої залишилися дуже задоволені такими кмітливими та старанними учнями і провели разом з ними музичні рухливі ігри.
У кінці свята діти пройшли через арку у «Країну Барвінкову», де казкові герої їм вручили значки, які є символами нашого світлого закладу – школи №3-колегіуму. Також на згадку про свято Пізнайко подарував першокласникам ключ від знань, Букварик - годинник, щоб берегти корисний час; Барвінок вручив малечі букварі, щоб добре навчались; Калинка - подарувала дзвіночки, які нагадують про літо і дзвонять на урок. Свято закінчилося щирими, теплими побажаннями гарно вчитись та бути добрими та вихованими у цій цікавій країні дитинства.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)