02 Грудень 2015, 09:10

Учитель - людина, яка може робити важкі речі легкими

Щороку восени проходить традиційний освітянський конкурс “Вчитель року”. Так і цієї осені в нашому місті пройшов перший тур цього конкурсу професійної майстерності. Вчителі математики, історії, англійської мови та предмету «Захист Вітчизни» мали змогу показати свій фаховий рівень, уміння творчо розв'язувати нестандартні ситуації, презентувати власний досвід. Наш заклад, школу №3-колегіум, цього року представляли вчитель математики Надія Ткаченко, вчитель англійської мови Оксана Устименко та вчитель історії Сергій Мачуський.

Яскраво, оригінально, креативно, на високому професійному рівні показали себе в цьому конкурсі вчителі школи №3-колегіуму, за перемогу у фіналі конкурсу змагались Оксана Устименко та Сергій Мачуський. Змістовними були уроки, побудовані із урахуванням методичних вимог до сучасного уроку, із використанням  інноваційних технологій навчання та мультимедійних засобів. Цікавою була презентація власного педагогічного кредо, представлена у вигляді відеоролика, та в якій проявилась нестандартність мислення з опорою на міцну методичну підготовку кожного педагога. Знання теорії педагогіки та психології, уміння спілкуватись та переконувати співрозмовника показали педагоги під час співбесіди.

Володіння сучасними інформаційними технологіями наші коллеги презентували через власні блоги в інтернеті, відвідавши які, всі бажаючі можуть дізнатись про систему роботи, цікаві педагогічні знахідки, досягнення та здобутки вчителів-конкурсантів. Особливо цікаво відвідати віртуальний музей історії школи №3-колегіуму, який створив Сергій Олександрович Мачуський.

На заключному етапі конкурсу, який пройшов 23 листопада в актовому залі школи №5, учителів-конкурсантів привітали голова профспілки працівників освіти міста Наталія Сташенко, завідувач методичного кабінету Валентина Руденко та голова журі конкурсу, начальник відділу освіти Марія Яцина.

На останньому етапі конкурсу наші вчителі показали себе як яскраві особистості, представив міні-ролики «Я – вчитель, і цим горжуся!».  Тому перемога наших колег, учителів школи №3-колегіуму,  була приємною та радісною. Вчитель англійської мови Оксана Миколаївна Устименко посіла ІІІ місце, а вчитель історії Сергій Олександрович Мачуський – І.

Ми пишаємось тим, що в школі №3-колегіумі працюють такі успішні вчителі! Ми щиро вітаємо наших колег із перемогою, бажаємо їм натхнення, творчості, успіхів у щоденній кропіткій праці та радості і задоволення від спілкування з учнями! А Сергію Олександровичу бажаємо перемоги в наступних етапах конкурсу «Вчитель року-2016!»

 Олена Золотоверха,

заступник директора школи №3-колегіуму