Головна / Свята, конкурси, змагання / Тенісний турнір
Тенісний турнір
Напередодні Нового року учні школи №3-колегіуму, як переможці конкурсу на кращу новорічну ялинку, отримали чудовий подарунок від приватного підприємця Андрія Черничко – тенісний стіл. Встановили його у фойє школи. Біля столу відбуваються справжні тенісні баталії, адже старші колегіанти проводять майстер-класи для учнів початкової школи, вміло навчають вправлятися з тенісною ракеткою та влаштовують змагання між початківцями, виховуючи майбутніх спортсменів.
З 10 лютого у школі №3-колегіумі проходить тенісний турнір серед учнів 1-4-х, 5-9-х та 10-11-х класів, під час якого визначаться найкращі тенісисти нашого закладу. Ми впевнені, що такі турніри не тільки залучають дітей до систематичних занять спортом, а й зміцнюють здоров’я учнів, пропагуючи здоровий спосіб життя.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)