Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Фінальні ігри клубу «Шкіряний м’яч»
На початку травня у Черкасах відбувся фінальний (обласний) етап турніру із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у середній віковій категорії. Ігри відбулися на базі манежу СДЮСШОР. До фіналу потрапили 4 найкращі команди області – представники навчальних закладів: гімназії №9 м. Черкаси, Піщанської школи (Золотоніський район), Маньківського НВК та нашої школи №3-колегіуму.
У наполегливій, безкомпромісній боротьбі І місце посіла команда Черкас, ІІ місце – Золотоніський район, ІІІ місце – Маньківський район. Команда школи №3-колегіуму посіла ІV місце, поступившись в бронзовому фіналі лише у серії пенальті.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)