Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Молодіжна політика / «Теплі обійми» до Міжнародного дня обіймів
21 січня відзначається Міжнародний день обіймів - свято досить незвичне та юне, але яке вже знайшло відгук у душі кожного українця. Головною метою цього свята є прояв дружнього ставлення або симпатії до різних людей, навіть незнайомих, шляхом обіймів. Ці обійми не несуть у собі жодного інтимного змісту, вони вважаються просто актом обміну душевним теплом. Щирим подарунком у це свято є не матеріальні цінності, а міцні й ніжні обійми.
Долучилися до відзначення Міжнародного дня обіймів й члени молодіжного громадського активу міста, які провели молодіжну акцію «Теплі обійми» у мікрорайонах м. Сміла. Діти дарували щирі посмішки, міцні обійми, заряджали позитивною енергією та привносили сонячний настрій мешканцям міста.
Відділ молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)