Головна / Молодіжна політика / Скорботна свічка пам’яті святої
Скорботна свічка пам’яті святої
Страшна ніч огорнула мою Україну.
В небі високо засяли зорі.
Чому ж до зірок я думкою лину,
Схиляючи голову у тихій покорі?
27 січня у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» вшанували пам’ять жертв Голокосту.
З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, заступник директора з виховної роботи Барановська Надія Анатоліївна підготувала і провела лінійку - реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої»; викладач історії Савіцька Валентина Миколаївна - урок - пам’яті «Голокост – лихо століття», на якому розповіла про трагічну долю єврейського народу.
Нікого не залишила байдужим книжкова виставка «Місця, пов’язані з пам’яттю про Голокост», підготовлена бібліотекарем Животовою Ганною Володимирівна у читальній залі створила
Події 1941-1945 років і донині залишаються сумним символом політики геноциду нацистської Німеччини, а також яскравим прикладом нинішнього стану пам'яті про війну у сучасному українському суспільстві.
Ми будемо жити надією і робити у своєму житті все для того, щоб страшні сторінки історії і справді ніколи не повторились, а український народ жив, багатів, процвітав і славився по всьому світу своїм розумом, своєю красою, щедрістю, добротою, силою.
Управління молоді та спорту
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)