01 Лютий 2017, 08:00

73 річниця визволення міста Сміли


До 73-ї річниці визволення міста Сміла від нацистських загарбників             у  державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки                       і перепідготовки робітничих кадрів» проведено ряд заходів.

26 січня в актовій залі зібралися учні та викладачі на відкриту виховну годину: «Сміла -  повоєнна. Сміла – сьогоденна...». Під час заходу  згадали                 і легенду про Смілу, і героїчні події смілян у роки Другої світової війни,              і героїв - визволителів Сміли, а також відбулася невелика подорож                        по сьогоднішній Смілі.

Метою заходу було – наголосити на тому, що треба зберегти                       все те,  що ми маємо,  пам’ятати про минулі героїчні події, радіти миру                    і спокою    у рідному місті, не забуваючи про події на Сході України.

27 січня учні навчального закладу поклали квіти до братської могили                і вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Цього ж дня представники груп та учнівська рада взяли участь у міській акції «Листівка пам’яті», яку проводило управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.


Любімо рідне наше місто,

Просімо в Бога щастя і добра.

Наша Сміла – лиш одна на світі.

Іншого міста такого нема!

Управління освіти, молоді та спорту