Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / «КОЛОСОК»
Підведено підсумки Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу “КОЛОСОК”, в якому вже кілька років поспіль гімназисти беруть активну участь. Цьогоріч учасниками стали 105 гімназистів.
19 учнів початкової школи показали високі результати й нагороджені сертифікатами “Золотий колосок”: Сертифікатами “Срібний колосок” нагороджено 97 гімназистів, 27 учнів отримали сертифікати учасників. Закладки, плакати, наліпки передано учасникам конкурсу як невеличке заохочення. Подяку від організаторів отримала координатор “Колоска” в гімназії - вчитель фізики Л.Г.Ковальчук.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)