Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / «ПОКОЛІННЯ МОБІЛЬНОГО ІНТЕРНЕТУ»
Скрайбінг - новітня техніка презентації, де мова ілюструється "на льоту" малюнками фломастером на білій дошці, виходить ніби "ефект паралельного проходження". У другому Всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів взяли участь два гімназисти: Артем Колесніченко і Руслан Брюзгін. Вони створили ролики на тему «Покоління мобільного Інтернету», за що разом із вчителем інформатики Миколою Володимировичем Танцюрою отримали дипломи «За винятковий креатив та прагнення до інновацій». До речі, 7 лютого світ відзначив День безпечного Інтернету.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)