Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Молодіжна політика / Відзначення переможців конкурсу
Із 16 до 25 січня 2017 року за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту відбулася міська виставка-конкурс робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла непереможна» до Дня визволення м.Сміла від нацистських загарбників, в якому взяли участь учні та вихованці навчальних закладів міста.
10 лютого у міському будинку культури відбулося нагородження переможців конкурсу та їх творчих керівників. Кожен переможець отримав грамоту управління освіти, молоді та спорту та подарунок, а їх творчі керівники – подяки управління освіти, молоді та спорту.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)