Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Бібліотечний урок-зустріч
3 березня у бібліотеці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 проведено бібліотечний урок-зустріч з книгою: «Шикувалися воїни світла. Оповідь про героїв».
Слід зазначити, що один із героїв цієї книги є справжній патріот України, у минулому наш вчитель історії Таібов Рамазан Курбанович, який після виходу на пенсію за вислугою років у 2014 році пішов добровольцем у зону АТО. Про все це він сам розповів присутнім, а також відповів на питання, які задавали старшокласники. Активний, життєлюбний, тактовний, стриманий, Рамазан Курбанович дуже сподобався учням і наприкінці бібліотечного уроку вони подарували йому пісню «Не твоя війна».
Завідувач бібліотекою загальноосвітньої школи №7 Ганноченко Н.А.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)