Головна / Шкільна бібліотека / Вшанування Шевченкового слова
Вшанування Шевченкового слова
Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так і слово Великого Тараса оновлює наші душі, закликає палко любити свій народ, свою Україну. Справедливо Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формує свій світогляд на його творах.
Віддаючи шану пам’яті геніальному сину України, у березневі дні з новою силою звучить поезія Шевченка. У школі №3-колегіумі, з нагоди річниці з дня народження поета, колегіанти відвідали центральну бібліотеку ім. О.Журливої, де була проведена літературно-поетична година «Обличчя української історії: Тарас Шевченко». Учні 7-А класу не тільки відкрили для себе нові сторінки з життя та творчості поета, а й із задоволенням декламували вірші українського генія.
Слово Шевченка має цілющу властивість випрямляти, підносити, пробуджувати, зміцнювати в людині Людину, її духовні начала. Тому колегіанти, усвідомлюючи геніальність поета-земляка, прагнуть бути гідними його нащадками.
Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою
школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)