Виставка живих метеликів та хижих рослин
Навколишній світ неймовірно прекрасний. Природа створює необхідні умови для нашого життя. Красиві пейзажі природи радують душу, зачаровують своєю красою, і здається, що немає нічого прекраснішого в світі, ніж побачити унікальні види рослин та метеликів.
Нещодавно учні школи №3-колегіуму мали можливість поринути у чарівність та загадковість навколишнього світу, відвідавши у фойє закладу виставку живих метеликів та хижих рослин, на якій дітей познайомили з особливостями полювання сараценії, продемонстрували вправність мухоловки тощо. Особливе захоплення у дітей викликало таке створіння природи, як метелики. Вони здатні підняти настрій, на мить допомагають відчути себе щасливим, захоплюють досконалістю витончених форм і фантастичними барвами. То що вже казати про враження, яке справили на колегіантів експонати виставки екзотичних метеликів!
Доречно зазначити, що у нашому закладі протягом багатьох років працює гурток «Природа і фантазія», керівник Любов Олександрівна Бондар. Учасники гуртка створюють чудові аплікації з різноманітних круп, які вражають не лише яскравістю кольорів, калейдоскопом сюжетів, а й витонченістю виконання робіт маленькими майстрами. Саме зараз діти виготовили творчі роботи – метеликів з природних матеріалів, тому виставка живих комах для них була особливою. І вже з 13 березня у фойє школи почала діяти виставка творчих робіт учнів перших класів «У світі метеликів».
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
06.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Першості гуртка для молодшої групи "Килим першої перемоги" (БДЮТ)
07.06.2025 - участь ФК "Сміла" у Чемпіонаті та Суперкубку Асоціації футболу Черкаського району 2025 року (стадіон "Юність")
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Відкритих командних змаганнях "Смілянська ліга" ІІ тур (м. Сміла)
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного бального танцю "Літній кубок" (м. Черкаси, Палац спорту)
07.06.2025-08.06.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті м.Черкаси з футболу "Табло-Дніпро-80" серед юнаків 2017-2018 р.н. (м. Черкаси)
08.06.2025-14.06.2025 - участь вихованців ШК "Вертикаль" та Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнській спартакіаді серед дітей з інвалідністю "Повір у себе" (м.Ковель)