Смілянська гімназистка - призерка IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу, щорічно організовується Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури. Цьогоріч інтелектуальну і творчу філологічну учнівську еліту з усіх куточків України приймала Вінниця. Четвертий етап олімпіади тривав з 26 по 30 березня: 27 березня відбувся тур з української мови, 28 березня – з української літератури.
154 учні 8-11 класів із 25 областей України змагалися за звання найкращих знавців предмета, продемонстрували й підтвердили свою високу мовну вправність, глибокі знання літератури, творчість.
Завдання з української мови та літератури було укладено відповідно до чинних навчальних програм для освітніх закладів. Обов’язковими були творчі роботи як із мови, так і з літератури. Перевірялися вміння виконувати синтаксичний розбір речення, чітко та лаконічно письмово відповідати на запитання. Значну увагу приділено питанням культури мовлення, а тому запропоновано завдання з редагування речень, нормативної сполучуваності слів. Обов’язковою складовою були завдання на визначення рівня сформованості орфографічної й пунктуаційної грамотності. Обсяг і рівень складності олімпіадних завдань забезпечили якнайповніше розкриття інтелектуальних можливостей та творчих здібностей учнів.
Смілянська гімназистка Анастасія Бокарьова виборола ІІІ призове місце серед восьмикласників. Її підготувала вчитель української мови і літератури гімназії Наталія Вікторівна Маслюк.
Всі учасники мали можливість відвідати музеї та познайомитися з історичними й архітектурними пам'ятками Вінниці.
ПРЕС-ЦЕНТР ГІМНАЗІЇ
Анонс тижня
05.02.2025 - участь команди дівчат 9-11 класів з баскетболу НВК "Ліцей - ЗОШ І-ІІІ ст. "Лідер" у зональних іграх з баскетболу ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" (с. Ротмістрівка)
07.02.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів з баскетболу НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозідлом) у зональних іграх з баскетболу ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" (с.Березняки)
08.02.2025 - проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційний технологій (школа №7)
08.02.2025 - участь вихованців гуртка "Таеквон-до" БДЮТ у закритому турнірі з таеквон-до (м.Черкаси)