ПАМ'ЯТІ ВИПУСКНИКА
Гімназисти відзначили День пам'яті випускника Євгена Войцехівського, який загинув у зоні АТО, захищаючи
незалежність нашої держави. Учні ініціювали проект "Добрі справи", присвячений герою. Семикласники навели лад біля дерев, висаджених на честь Євгена. Учні дев’ятих класів на гроші, виручені за макулатуру, придбали книги і подарували міській дитячій бібліотеці, учні п'ятих класів - шкільній. Під час заходу «Трибуна відкритих думок» старшокласники вели розмову про героїзм минулих епох і героїку сьогодення. У змаганнях із футболу, пам’яті Є.Войцехівського, перемогу здобули команди 5-А і 7-Б класів. Відбувся мітинг біля меморіальної дошки Євгена Войцехівського із покладанням квітів. На урочистостях були присутні батьки героя-випускника, його сини, які навчаються у гімназії. Згадували про шкільні роки Євгена, його життєвий вибір, улюблені справи. Гімназисти зібрали всі можливі фотографії та створили презентацію. Рідні Євгена й активісти гімназійної дитячої організації сфотографувалися біля дуба, висадженого на честь героя-випускника.
Прес-центр гімназії
Анонс тижня
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)