Турнір зі стрільби
За сприяння Центру національно-патріотичного виховання Черкаської обласної ради, 14 червня 2018 року на стадіоні «Юність» відбувся міський турнір зі стрільби пам’яті учасника Революції Гідності та АТО Мирослава Мисли.
Участь у означеному турніри взяли 40 учнів закладів загальної середньої освіти міста віком від 14 років.
Учасники змагань стріляли з пневматичної гвинтівки з відстані 10 метрів.
Перемогу в означених змаганнях здобули:
Лепетень Влад (школа №6) – І місце;
Прокоф’єв Андрій (школа №1) – ІІ місце;
Джалалов Максим (НВК «Ліцей –школа «Лідер»).
Учні нагороджені грамотами Центру національно-патріотичного виховання Черкаської обласної ради. А переможець турніру Лепетень Влад візьме участь у фінальному обласному турнірі, проведення якого заплановано у м. Черкаси.
Побажаємо йому перемоги!
Методист МК Щербина Н.М.
Анонс тижня
06.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Першості гуртка для молодшої групи "Килим першої перемоги" (БДЮТ)
07.06.2025 - участь ФК "Сміла" у Чемпіонаті та Суперкубку Асоціації футболу Черкаського району 2025 року (стадіон "Юність")
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Відкритих командних змаганнях "Смілянська ліга" ІІ тур (м. Сміла)
07.06.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного бального танцю "Літній кубок" (м. Черкаси, Палац спорту)
07.06.2025-08.06.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті м.Черкаси з футболу "Табло-Дніпро-80" серед юнаків 2017-2018 р.н. (м. Черкаси)
08.06.2025-14.06.2025 - участь вихованців ШК "Вертикаль" та Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнській спартакіаді серед дітей з інвалідністю "Повір у себе" (м.Ковель)