Літо – пора відпочинку

Літо – пора вчительських відпусток. Можна відпочити від щоденних поурочних планів, різноманітних семінарів, творчих робіт, дитячих суперечок і вирішення всіляких проблем. Хочеться оздоровитися, набратися сил, енергії, щоб ефективно працювати у новому навчальному році.
Цьому питанню профспілковий комітет школи №3-колегіуму надає великої уваги. Щороку профспілчани отримують матеріальну допомогу на оздоровлення своїх дітей у пришкільному відпочинковому таборі. Діти старшого віку мають змогу провести три незабутні тижні змістовного відпочинку у черкаському таборі «Мрія», яким опікується Черкаський обком профспілки. Профком школи-колегіуму докладає зусиль, щоб щоліта хтось із дітей вчителів чи техперсоналу обов’язково оздоровився саме у цьому таборі.
Дбає профком і про оздоровлення інших членів профспілки. За минулий навчальний рік одержали кошти на лікування та покращення здоров’я одинадцять профспілчан. Звичайно, це лише маленька складова роботи нашого профкому, але надзвичайно важлива. І надалі турбота про оздоровлення працівників профспілки буде пріоритетним напрямком нашої діяльності.
Ольга Бурська,
голова профспілкового комітету школи №3-колегіуму
Анонс тижня
26 січня - Обласний етап олімпіади з інформатики (ЗОШ №3-колегіум);
29 січня - Семінар-практикум учителів геогрфії (ліцей "Лідер");
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту (заклади освіти міста);
29 січня - День пам'яті Героїв Крут (заклади освіти міста).

