Серпнева конференція педагогічних працівників
30.08.2018 на базі навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» відбулася серпнева конференція педагогічних працівників.
В оновленій актовій залі присутні щиро аплодували другокласникам
, учням пілотного класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-
ІІІ ступенів №3-колегіум», першопрохідцям Нової української школи, які прийшли привітати педагогів з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року.
На конференції вшанували педагогічних працівників, які все своє життя присвятили навчанню та вихованню молодого покоління, вчителів-ювілярів, вчителів, які не словом, а ділом демонстрували свою майстерність та запалювали зірку іміджу смілянської освіти на всеукраїнському рівні, прийняли в освітянську родину молодого колегу, вчителя фізичної культури .
Обговорили підсумки минулого навчального року та окреслили завдання на 2018-2019 – рік впровадження Нової української школи. Учасники конференції мали можливість ознайомитись із виставкою, яку презентував присутнім Будинок дитячої та юнацької творчості.
Анонс тижня
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
