Новий рік – чудове свято!
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання - воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року, так його і проведеш.
Не оминув радісний, святковий настрій і школу №3-колегіум. Напередодні самого Нового року чарівне дійство завітало до учнів нашої школи. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі казкові персонажі - Дід Мороз , Снігуронька, бабуся Ягуся, Снігова королева, Чахлик і незрівнянні ведучі завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень та хороводів.
Діти з великим запалом брали участь у Новорічному дійстві, а після вистави всі із задоволенням переглянули святкові номери від кожного класу.

З Новим роком! Нехай цей рік принесе Вам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.
Наталія Шульгіна,
педагог-організатор школи №3-колегіуму
Анонс тижня
06.06.2026-07.06.2026 - участь вихованців БДЮТ в обласному етапі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» — моделі до 600 мм) (м. Черкаси);
08.06.2026-13.06.2026 - участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту ("NS" - ходові моделі-копії) (м. Заліщики, Тернопільська обл.);
13.06.2026-14.06.2026 - участь вихованців СК "Локомотив" та ДЮСШ "Олімп" у Чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча серед юнаків та дівчат 2008-2009; 2010-2011; 2012-2013 рр.н (м. Умань).