Вітаємо переможців олімпіад
Переможці олімпіади з інформатики
14.12.2019 відбулася олімпіада з інформатики.
Вітаємо переможців та їх наставників!
І місце
Химич Артем, 10 клас, школа №7
ІІ місце
Солоничний Віталій, 10 клас, школа №1, вчитель Фоміна В.О.
Зоренко Андрій, 11 клас, школа №11, вчитель Литвин М.В.
ІІІ місце
Сергієнко Юрій, 10 клас, школа №1, вчитель Фоміна В.О.
Бабич Валерій, 11 клас, школа №1, вчитель Фоміна В.О.
Переможці олімпіади з біології
15.12.2019 відбулася олімпіада з біології.
Вітаємо переможців та їх наставників!
І місце
Федоренко Олександра, 7 клас, школа №11, вчитель Плужник Л.А.
Аркушенко Вікторія, 8 клас, школа №12, вчитель Салтикова О.В.
Резнік Андрій, 9 клас, ліцей – школа «Лідер», вчитель Клименко Л.В.
Валявська Юлія, 10 клас, школа №12, вчитель Салтикова О.В.
Герасименко Таїсія, 11 клас, гімназія імені В.Т.Сенатора, вчитель Зозуля Н.В.
ІІ місце
Ель Анссари Маліка, 7 клас, школа №7, вчитель Поліщук Л.В.
Бочарніков Олег, 8 клас, школа №15, вчитель Криворучко М.В.
Крижня Ольга, 9 клас, школа №7, вчитель Поліщук Л.В.
Цибуленко-Сігов Ілля, 10 клас, школа №11, вчитель Діденко Т.А.
Незнанова Ірина, 11 клас, школа №3-колегіум, вчитель Галета І.В.
ІІІ місце
Батаргін Михайло, 7 клас, школа №1, вчитель Демиденко Н.В.
Павловська Тетяна, 8 клас, ліцей - школа «Лідер», вчитель Яковлєва І.О.
Шоха Ярослав, 8 клас, школа №10, вчитель Протас Г.М.
Ковтун Станіслав, 9 клас, школа №15, вчитель Криворучко М.В.
Нещадим Олександр, 9 клас, школа №11, вчитель Плужник Л.А.
Кононенко Анастасія, 10 клас, школа №1, вчитель Цапенко Г.І.
Скорик Віталій, 11 клас, школа №15, вчитель Криворучко М.В.
Васильченко Денис, 11 клас, школа №1, вчитель Цапенко Г.І.
Анонс тижня
11.09.2024 – змагання серед вихованок гуртка жіночого футболу «Веселі старти» присвячені Дню фізичної культури і спорту (вихованці ДЮСШ «Олімп», школа № 6)
12.09.2024 – участь майбутніх учасників конкурсу «Учитель року-2025» у мотиваційному заході «Зустрічі, що надихають»
13.09.2024 – свято до Дня фізичної культури і спорту (УОМС)
13.09.2024 – свято спорту «Рухайся більше – почувайся краще» (вихованці БДЮТ, БДЮТ)
13-15.09.2024 – чемпіонат України з бойового самбо, розділ «Про-Фул» (вихованці ДЮСШ «Олімп», м.Київ)
14-15.09.2024 – чемпіонат м.Києва з комбінованого туризму (вихованці БДЮТ, м.Київ)
14.09.2024 – відкрита першість м Сміла з баскетболу до Дня міста (вихованці ДЮСШ «Олімп», стадіон «Юність»)
14.09.2024 – змагання серед вихованців гуртка кульової стрільби, присвячені Дню фізичної культури і спорту (вихованці БДЮТ, БДЮТ)