ГІМНАЗИСТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
До Дня Соборності України у гімназії для учнів 7 - 8 класів проведено "Ігри патріотів» «Символи України". Учні 5 і 6 класів презентували проекти "На цій землі я народився", а спортивно-оздоровчий військово-патріотичний квест показав, наскільки міцний козацький дух у нащадків славного роду.
Діяла фотовиставка "Україна соборна". До експозиції увійшли кращі роботи фоторепортерів з місць соціально значущих подій, та фотохудожників, чиї патріотичні роботи містять у собі символізм української нації, а також фотографії самих гімназистів, які показують, як вони розуміють патріотизм і єдність.
22 січня гімназисти утворили живий ланцюг злуки із розгорнутим кількаметровим прапором України і жовто-блакитними повітряними кульками. Звідусіль лунало "Україна - єдина!"
Прес-центр гімназії
Анонс тижня
20.10-22.10.2025 - ІІ етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти з масового футболу;
23.10-26.10.2025 - участь вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості у Відкритому чемпіонаті Тернопільської області зі спортивного туризму - пішохідний туризм "Файний листопад" (м.Тернопіль);
23.10-24.10.2025 - участь в обласному проєкті «Черкаські пороги» для куренів/роїв гри «Джура» (ЗЗСО № 3- колегіум, ліцей "Лідер", 7,10,11,13).
24.10.2025 - участь вихованців дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у відкритому обласному турнірі з дзюдо на призи ПП "Альтаїр" серед юнаків та дівчат 2013-2014, 2015-2016, 2017-2018 років народження (селище Драбів);
25.10.2025 - участь вихованок фізкультурно-оздоровчого клубу "Лідер" у відкритому чемпіонаті Черкаської області з волейболу серед дівчат 2010-2011 років народження "Дитяча Ліга Черкащини" (м.Черкаси);
25.10.2025 - участь вихованців спортивного клубу "Восток" у відкритому Кубку Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих (м.Черкаси);
25.10.2025-26.10.2025 - участь вихованців дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у відкритому Кубку Черкаської області з традиційного карате (м.Черкаси)