Свято, яке зігріває серця
Травень – місяць, багатий на свята. І одне з травневих свят називається просто, але стосується кожного з нас. Щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначають свято, що присвячене одній з найрідніших людей у житті – матері.
День матері – свято, яке зігріває наші серця. Життя починається з мами! Все ніжне, чудове, добре, світле пов'язане з нею. Лагідні мамині очі з любов'ю дивляться на своїх дітей, а невгамовне серце радіє успіхам, сумує, коли щось не вдається, турбується. Теплі мамині руки як крила оберігають нас все життя. Матуся все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.
У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку. День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Готуючись до свята, учні смілянської школи №3-колегіуму підготували для своїх найрідніших чудові подарунки. Дівчатка, застосовуючи вивчені на уроках трудового навчання технології, виготовили чудові подарунки власними руками.
Учні 5-Б та 8-А класів створили відеопривітання. А що може бути краще для мами, ніж усміхнене личко її дитини! Найменші, першокласники, створили для матусь відео та фото колажі, в яких подарували свої посмішки та найкращі слова вдячності мамам!




Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).