ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
Традиційно на початку нового навчального року колегіанти проводять День здоров’я, який цього тижня співпав із початком Олімпійського тижня. Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа №3-колегіум працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху
4 вересня у школі відбувся День здоров'я. За доброю традицією цього дня учні школи відправились до нижньої частини центрального парку міста. Колегіанти весело проводили час у дружніх класних родинах: веселі естафети, ігри, відпочинок на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних вимог.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).