НА ХВИЛІ З # «HealthySchools»
Ви замислювалися коли-небудь, наскільки важливим є спорт у житті людини?
Так, він має дивовижні властивості, бо об’єднує людей, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності, розвиває такі навички, як швидкість, спритність. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям багато позитивних емоцій.
Ось чому учнівська й учительська спільнота школи №11 долучилася до Всеукраїнського проекту #«HealthySchools», #Челенджу 1– Спорт родиною.
Під час вхідного опитування з’ясували, що дуже мало батьків займаються спортом разом зі своїми дітьми. З метою поліпшення ситуації координатори Проєкту запропонували виконати різні види рухових активностей саме родинами.
У рамках #Челенджу 2 – «Спорт родиною» батьки з дітьми виконували різні спортивні вправи та надіслали неймовірну кількість фото-підтверджень, які засвідчили, що у родинах рухова активність значно поліпшилася.
Уперше в історії нашої школи оголошено початок незвичайної, креативної, інтелектуально-спортивної олімпіади у ритмі Проєкту з #HealthySchools#Челенджу 3 #Шкільна олімпіада «РОБИ З НАМИ – ЛОВИ ЛАЙК!» АЛГОРИТМ: Знайти на сайті Смілянської ЗОШ №11 ПЛАТФОРМІ ГРОМАДСЬКОЇ ДОВІРИ та на ФЕЙСБУЦІ завдання-загадки, у яких зашифровані слова, пов’язані зі СПОРТОМ чи РУХЛИВОЮ АКТИВНІСТЮ.
Викласти відгадане слово за допомогою гнучкості та пластики тіла учасників команди. (Можна використовувати спортивні предмети ).
#HealthySchools#Челенджу 4 – показові уроки з фізичної культури та змагання за індивідуальний приз, для цього учні знімають відео із розповіддю про те, хто їх надихає займатися спортом.
То ж УПЕРЕД – ДО УСПІХУ!
Прес-центр школи №11
Анонс тижня
06.06.2026-07.06.2026 - участь вихованців БДЮТ в обласному етапі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» — моделі до 600 мм) (м. Черкаси);
08.06.2026-13.06.2026 - участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту ("NS" - ходові моделі-копії) (м. Заліщики, Тернопільська обл.);
13.06.2026-14.06.2026 - участь вихованців СК "Локомотив" та ДЮСШ "Олімп" у Чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча серед юнаків та дівчат 2008-2009; 2010-2011; 2012-2013 рр.н (м. Умань).