Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
20 лютого - пам'ятний день, що відзначається в Україні з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Напередодні цього дня у фойє школи №3-колнгіуму були оформлені інформаційно-тематична «У пам’яті назавжди» та книжково-ілюстративна виставки «Майдан – це стан душі і поклик серця».
Проведено цикл виховних заходів, а саме: перегляд документальних фільмів, відеороликів, години пам’яті «Небесна Сотня на варті Незалежності», історичні години «Їх дух незламний, безсмертний», майстер-класи з виготовлення янголів, спортивні змагання, присвячені вшануванню Героїв Небесної Сотні. Школярі взяли участь у міському заході біля пам’ятного знака та у молодіжній акції «Ангели пам’яті».
Учні ще раз мали можливість переконалися, що події лютого 2014 року увійшли в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму, а навіть у найкритичніші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави.
Прес –центр школи №3-колегіуму
23.04.2025 - відкритий чемпіонат м.Сміли з шашок серед дітей дошкільного віку (ЗДО №5)
23.04 -27.04.2025 - участь вихованців дитячо-юнацької школи "Олімп" у XXXII Всеукраїнському відкритому турнірі з важкої атлетики пам'яті Героїв Чорнобиля (м.Славутич, Чернігівська обл.)
24.05 -25.04.2025 - участь команди дівчат 5-9 класів з басткетболу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 у IV етапі змагань проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м.Черкаси)
24.04.2025-27.04.2025 - участь вихованців клубу "Енергія 2023" Будинку дитячої та юнацької творчості у чемпіонаті України (Дитяча ліга) з тенісу настільного серед команд юнаків та дівчат сезону 2024-2025 року (с.Андріївка, Львівська обл.)
впродовж тижня заходи до Дня Чорнобильської трагедії (заклади освіти міста)