Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Останнім часом на залізничному транспорті виникає щораз більше нещасних випадків за участі школярів.
Тому 22 квітня у рамках Тижня безпеки життєдіяльності до учнів 6-В класу школи №7 завітав представник локомотивного депо ім. Т.Г.Шевченка, старший машиніст Матвієнко Ігор Васильович. Для шестикласників була проведена лекція-презентація про дотримання правил безпеки під час перебування на залізниці або біля неї.
Під час бесіди діти усвідомили, що порушуючи ці важливі правила, вони не тільки піддають небезпеці своє життя і здоров'я, але і спричиняють чимало ускладнень у роботі транспорту, а інколи загрожують навіть безпеці руху потягів, життю і здоров'ю пасажирів, збереженню вантажів.
Учні почули багато корисного, отримали буклети з важливою інформацією та зрозуміли, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки, а не розважальний майданчик.
Діти охоче спілкувалися з Ігорем Васильовичем, отримували відповіді на запитання, що їх цікавили. На завершення зустрічі шестикласники щиро подякували та залишили на згадку спільне фото.
Сподіваюсь, що все почуте і побачене допоможе моїм учням уникнути трагічних подій на залізниці у майбутньому!
Класний керівник 6-В класу Матвієнко Т.А.
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).


