Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
17 липня на березі Графського озера відбувся Відкритий чемпіонат Сміли з пляжної боротьби – 2021 серед юнаків та дівчат . Організатором цих змагань вже 5-ть років поспіль є смілянський спортивний клуб «Борець». Цього разу на змагання приїхало більше 100 учасників різного віку із Черкас, Звенигородки, Звенигородського району. Смілу представляли юні вихованці тренерів спортивного клубу «Борець» Едуарда Маркаряна та Марини Панчохи .
На урочистому відкритті змагань всіх вітали представники міської та районної влади. Подяки за допомогу у проведені в Смілі таких масштабних змагань з-поміж інших були вручені і міському голові Сміли Сергію Ананку, його заступниці Тетяні Карло та депутату Смілянської міської ради Роману Груші.
Посадовці взяли участь у церемонії нагородження юних борців. Вручили їм медалі, статуетки та сувеніри. Це велика гордість, зазначили вони, вітати таких юних і завзятих спортсменів.
Смілянські хлопці та дівчата завоювали найбільшу кількість нагород, і в загальнокомандному заліку спортивний клуб «Борець» посів перше місце. Пишаємось нашими юними борцями і дякуємо їх тренерам за гарну підготовку спортсменів.
16.12.2025 - ІІ етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти з настільного тенісу (м.Сміла);
19.12.2025 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат на піддтримку ЗСУ (м.Черкаси);
19.12.2025 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у відкритих обласних змаганнях з легкої атлетики "Меморіал Тканка" (м. Черкаси);
19.12.2025-21.12.2025 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у Всеукраїнських змаганнях з таеквон-до (юніори, юнаки, молодші юнаки, діти) (м. Київ).







