Спортивні досягнення юних смілян
.jpg)
Днями спортсмени міста взяли участь у відкритому чемпіонаті області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона олімпійських ігор А.І. Хіміча у м. Умань.
Гнатів Іван – К-1 1000 –І місце
Стригун Євген – К-1 1000 –ІІ місце
К-2 200; 500:
Бабіч Андрій–ІІ місце
Васільєв Дмитро –ІІ місце
Придан Мірон –ІІ місце
Черненко Соня –ІІ місце
Приходько Марина –ІІ місце
Гнатів Іван –І місце
Красноштан Єгор –І місце
Лютий Максим –І місце
Грязнов Богдан –І місце
Мандров Анатолій –ІІІ місце
Висоцький Данило–ІІІ місце
К-2 200; 200:
Миних Марина–ІІ місце Коваленко Тихін –ІІ місце
Тренер-представник Гусєв В.Д.
Ми вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!
Анонс тижня
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)