05 Серпень 2022, 10:18

Що відбулося в освіті протягом тижня!

 Протягом тижня у волонтерському центрі «Дозвілля», що діє на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, було цікаво та пізнавально. Дошкільнятам було запропоновано спілкування із психологом – Марією Сосновською, а також розвиваюче заняття з Галиною Олефіренко й Оленою Сорокіною. Школярі в свою чергу взяли участь у туристичному квесті «Похід до пригод», який організували працівники БДЮТ. Не лишились осторонь і батьки – вони стали учасниками розважальної програми, яку підготувала і провела Інна Воробйова. До означених заходів було залучено внутрішньо переміщених осіб.

     У четвер, не зважаючи на примхи погоди, у центрі «Дозвілля» було спекотно. Це був особливий день, в ході якого для дошкільнят було організовано та проведено майстер-клас «Чарівний соняшник» Валентиною Шевченко та пройшов майстер-клас з квілінгу від Валерії Єрмолаєвої. Каріна Манько провела творче заняття «Я художник! Я малюю!», крім цього діти переглянули фінал шоу-програми міста «Україна має талант!», працювала ігрова кімната. По завершенню тижня на всіх діток чекало чаювання зі смаколиками! Додому всі поверталися у піднесеному настрої.

   У школі №3-колегіум розпочато роботу над проєктом «Історичний екскурс. Українська державність: твоя, моя, наша». Цікаві спортивно-розвивальні заходи, об’єктові тренування щодо формування дій учасників освітнього процесу у разі надзвичайних ситуацій проведено у закладах дошкільної освіти. Окрім того, в школах постійно здійснюється волонтерська діяльність. Юні волонтери Смілянського НВК - школи №13 упорядкували територію Братської могили та пам’ятного знаку у Гречківці. Волонтерський центр гімназії «Учительський батальйон» шиє білизну для відділення хірургії госпіталю міста Дніпро, виготовляє маскувальні сітки. Останнім займаються і колективи закладів дошкільної освіти №1, №26, школи №1 та №6. 9 маскувальних сіток, які виготовили освітяни, було передано управлінням освіти, молоді та спорту волонтерам для захисників Харківського напрямку. Школа №6 передала Збройним Силам України ще й смаколики.

Приєднані файли

Файл