«Я – козацького роду»

Учні школи №3-колегіуму взяли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду». Діти продемонстрували обізнаність у фактах щодо виникнення козацтва та його ролі в житті української спільноти, традицій козаків та їх життєвого устрою. Результатом участі стало нагородження учасників сертифікатами за зайняті:
- І місце (Хоменко Єлизавета, Буряк Артем, Овечкіна Злата – 2-А);
- ІІ місце (Мачульська Маргарита – 7-А, Охота Софія, Миколенко Дмитро – 2-А, Свиридов Артем – 8-А );
- ІІІ місце (Нестропа Регіна – 2-А) та за участь (Шевчук Михайло – 2-А, Вовк Владислав – 7-Б).
Дякуємо учням та їх класним керівникам за інтерес до історії та культури козацтва!
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
08.06 -14.06.2025 - участь вихованців ШК "Вертикаль" та Будинку дитячої та юнацької творчості у Всеукраїнській спартакіаді серед дітей з інвалідністю "Повір у себе" (м.Ковель)
12.06.2025 - спортивні заходи з нагоди Олімпійського дня (ДЮСШ "Олімп", стадіон "Юність")
14 -15.06.2025 - дводенний похід «Краплинка Смілянщини» (БДЮТ)
14 - 15.06.2025 - проведення Всеукраїнського турніру "Кубок Івана Петряка 2025" з футболу серед юнаків 2015-2016 р.н. (стадіон "Юність")