Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Відбувся урок пам’яті у 10 класі (класний керівник Черненко О. П.). Він був приурочений ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ, які героїчно тримали оборону 242 дні. Десятикласники більше дізналися про сильних, незламних, сталевих, справжніх патріотів, котрі змусили захоплюватися собою навіть противника. Адже саме через це ворог назвав їх «кіборгами», маючи на увазі те, що лише роботи можуть витримати таку складну боротьбу в пекельних умовах. Але вони – люди, і вони – українці, які є прикладом мужності героїв – наших сучасників.
Прес центр Гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)