Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Водохреща – свято, що завершує зимову казку і є останнім у зимовому циклі народних свят.
Учні 6-А класу завітали на народознавчу годину «Водохреще: історія свята та традиції відзначення» до Публічної бібліотеки імені Олени Журливої. Валентина Єфремова занурила учнів в атмосферу свята Водохрещі. Діти дружньо обговорювали історію виникнення свята і традиції його відзначення в різних регіонах України. Учні дослідили, що прикрашання ємностей для свяченої води - не вплив сьогодення, а давня традиція. Під час майстер-класу з Аллою Гончаренко діти старанно декорували ємності для цілющої води, і кожен створений виріб був особливий і неповторний.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)