Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Напередодні Дня Соборності України лідери шкільного учнівського самоврядування взяли участь у творчому, цікавому та пізнавальному заході "Обіймемо Україну, бо ми всі - одна сім'я!". Учні пригадали історичні витоки свята, переглянули відеоматеріали. Найбільш цікавим стало створення плакату "Долоньки єдності", який складався з частинок карти України, яку діти розмалювали на свій розсуд, а потім об'єднали в ціле, символізуючи Єдність України. На завершення зустрічі учасники заходу створили «живий ланцюг», який є головною традицією свята.
Виховуємо юних патріотів нашої країни! З Днем Соборності України!
#День_Соборності_України #єдина_вільна_Україна
Прес центр ЗОШ №3-колегіум
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)