Разом до перемоги!
![](https://osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBaUlaIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--ea783b9787317fcb6899a46023408efda4c6c82e/FB_IMG_1674476598205%20(1).jpg)
Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до перемоги!» Соборність передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої праці заради майбутнього. Учні 8-А, 9-А та 9-Б класів вирішили долучитися до кампанії і зробити свій вклад для якнайшвидшої перемоги. Ведучі заходу Анна Бедзай та Вікторія Карпань ознайомили колегіантів з інформаційними матеріалами та розповіли про історію цього свята. Учні передивились відеоролик «В єдності – сила!» Алла Гончаренко, завідувачка шкільної бібліотеки, провела майстер-клас з виготовлення окопних свічок «Вогник перемоги!» Натхненні діти символічно виготовили 24 окопні свічки для наших захисників. Колегіанти впевнені, що кожен вогник перемоги допоможе нашим відважним воїнам-захисникам побороти цю темряву свавілля і жорстокості, яка захопила нашу рідну Україну!
Прес-центр школи №3-колегіум
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)