Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Провідні інспектори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського районного управління Головного управління ДСНС України у Черкаській області підполковник служби цивільного захисту Лисенко Ірина Вікторівна та майор служби цивільного захисту Харченко Юлія Олександрівна для учнів Школи успіху №7 провели черговий урок безпеки. Для практичного набуття навичок безпеки урок проходив в спеціалізованому кабінеті, який є освітнім простором для формування базових правил поведінки в різноманітних надзвичайних ситуаціях. Впевнені, що яскраві експонати, муляжі та дидактичні ігри, створені педагогами школи, допоможуть дітям ставати впевненими у різних подіях нашого життя. Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)